Najnowsze aktualności

DOŻYNKI GMINNE 2019 R.

WÓJT GMINY BRUDZEW, STAROSTOWIE DOŻYNEK, MIESZKAŃCY SOŁECTWA IZABELIN  oraz GMINNY OŚRODEK KULTURY...

Czytaj dalej

KLUB Seniora

Późnym popołudniem 24 lutego 2015 r. odbyło się pierwsze spotkanie Klubu Seniora 50 +. Miejscem spotkań osób starszych stała się „Wozownia”. Klub działający na terenie gminy Brudzew jest nieformalną grupą, utworzoną spontanicznie i prowadzoną przez samych seniorów, choć wspieraną przez  GOK „Wozownia” . W Klubie Seniora można się więc spotkać np. z sąsiadem czy sąsiadką w podobnym wieku i wspólnie z nimi spędzić czas w miłej atmosferze. Taka właśnie jest idea Klubu Seniora 50 +, ma integrować i wspierać aktywność osób starszych, ale przede wszystkim zapewniać im dobre towarzystwo, w pobliżu miejsca zamieszkania.

Jak można zostać członkiem Klubu Seniora?

Jedynym uniwersalnym kryterium jest wiek - zapraszane są do niego osoby powyżej 50  roku życia. Wystarczą jednak tylko dobre chęci i odrobina odwagi, aby zadzwonić do Klubu lub pójść do niego po raz pierwszy w ostatni wtorek miesiąca.

Co można zyskać zapisując się do Klubu Seniora?

Przynależność do Klubu daje przede wszystkim możliwość spędzania czasu w miłym towarzystwie, rozwijania swoich zainteresowań i zdolności. Klub Seniora 50 + ma do zaoferowania mnóstwo ciekawych zajęć w tworzonych kołach zainteresowań i sekcjach, począwszy od wycieczek, przez taniec i śpiew, a na robótkach ręcznych skończywszy. Klubowicze razem  ćwiczą, uprawiają różne dyscypliny sportowe, spacerują i zwiedzają Polskę. Bardzo aktywnie uczestniczą też w życiu kulturalnym gminy - wspólnie chodzą na koncerty, do kina, teatru, ale także sami stają na scenie, prezentując swoje talenty wokalne czy aktorskie. Życie Klubu uatrakcyjniają natomiast imprezy organizowane z okazji świąt czy rocznic. Zapisując się do Klubu Seniora po prostu zrywa się z nudą! Dlatego bardzo serdecznie zachęcamy do poznania Klubu Seniora 50 + działającego na terenie gminy Brudzew.

 

Projekt pn."Przebudowa budynku dawnej wozowni w Kolnicy z przeznaczeniem na Gminny Ośrodek Kultury prowadzący ognisko wychowawcze".

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego
Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007- 2013.

Copyright Ośrodek Kultury "Wozownia" 2013
Projekt i realizacja online24.pl