Nasze zajęcia i zespoły

Pracownia plastyczna

Celem pracowni plastycznej jest stworzenie sprzyjających warunków do rozwoju dzieci i młodzieży szczególnie utalentowanych oraz do rozwijania ich...

Czytaj dalej

Nauka gry na instrumentach oraz zajęcia wokalne

Zajęcia instrumentalne oraz zajęcia wokalne odbywają się w każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek‹ ‹ Instrumenty dęte/ orkiestra dęta/...

Czytaj dalej

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA SENIORÓW

piątek 02 październik 2020

Jesień  to czas wykopek, czas kiedy pieczony ziemniak smakuje najbardziej. Dlatego też członkowie Klubu Seniora „Srebrzyści” również włączyli się w tą tradycję, organizując 01.10.2020 r., w świetlicy wiejskiej w Tarnowie „Święto pieczonego ziemniaka”.

Spotkanie rozpoczęło się od warsztatów kulinarnych przyrządzania tradycyjnego, najlepiej pasującego do pieczonego ziemniaka „gziku” oraz ciasta marchewkowego. Warsztaty przeprowadziła Pani Monika Susło.             Po zakończeniu pracy na wszystkich seniorów czekały kiełbaski z grilla.

Na imprezie nie zabrakła również Pań z Zespołu „RAZEM” KGW Gminy Brudzew, które jak zwykle swoim występem rozbawiły uczestników do łez.

Podczas biesiady czas spędzono na wzajemnej integracji oraz rozmowach przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku. Było sporo śmiechu i dobrej zabawy.  Po wspólnym poczęstunku przyszedł czas na zabawy taneczne. Były tańce w parach i w kółeczku. Dobry nastrój nie opuszczał nikogo. Widać było, że wszyscy doskonale się razem bawili.  Uczestnicy Święta pieczonego ziemniaka już umówili się na spotkanie w przyszłym roku.

Zobacz także:

UWAGA!

26 października 2020

Z przykrościa informujemy, iż od 27.10.2020 r. do 18.11.2020 r. zawieszamy wszystkie zajęcia artystyczne grupowe i zespołowe. Życzymy zdrowia! Do zobaczenia! Pozdrawiamy!

Czytaj dalej

BITWA NA GŁOSY- KONKURS WOKALNY

08 października 2020

Czytaj dalej

Projekt pn."Przebudowa budynku dawnej wozowni w Kolnicy z przeznaczeniem na Gminny Ośrodek Kultury prowadzący ognisko wychowawcze".

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego
Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007- 2013.

Copyright Ośrodek Kultury "Wozownia" 2013
Projekt i realizacja online24.pl