Nasze zajęcia i zespoły

Orkiestra dęta

Próby Orkiestry odbywają się w sali OSP w Brudzewie w każdy poniedziałek i każdą środę w godzinach od 17.00- 19.00 dzieci i młodzież, 19.00- 21.00 dorośli....

Czytaj dalej

ZTL Brudzewiacy, taniec ludowy

Zespół Tańca Ludowego Brudzewiacy powstał w 2002 r. w Brudzewie. Założycielką i instruktorką Zespołu była Pani Maria Kwiecińska. Obecnie instruktoramiZespołu...

Czytaj dalej

ZESPÓŁ "RAZEM" NA FESTIWALU PIOSENKI WOJENNEJ I ŻOŁNIERSKIEJ.

poniedziałek 21 wrzesień 2020

20 września 2020 roku, w miejscowości Dobrów  Zespół „Razem” KGW Gminy Brudzew  wziął udział w festiwalu piosenki wojennej i żołnierskiej pt. „Gdzie są chłopcy z tamtych lat”. Organizatorem wydarzenie było Stowarzyszenie „DOM” Dobrowska Organizacja Międzypokoleniowa. Festiwal odbył się przy Obelisku upamiętniającym wydarzenia mieszkańców Dobrowa z 20 września 1939 roku oraz początku II wojny światowej. W festiwalu oprócz Pań z Gminy Brudzew udział wzięły jeszcze trzy zespoły: „Osieczanki”, „Lutnia” oraz Zespół z Goszczanowa. Pod tablicą pamiątkową zapalono również znicze aby oddać hołd poległym w 1939 roku.

Panie z Zespołu „Razem” reprezentowały Gminny Ośrodek Kultury „Wozownia”. Podczas wydarzenia zaśpiewały trzy piosenki a wokalnie i muzycznie przygotował je Pan Radosław Darul. Uroczystość miała charakter międzypokoleniowy a jej celem było zakorzenienie tożsamości i historii zwłaszcza wśród młodzieży i dzieci.

Zobacz także:

UWAGA!

26 października 2020

Z przykrościa informujemy, iż od 27.10.2020 r. do 18.11.2020 r. zawieszamy wszystkie zajęcia artystyczne grupowe i zespołowe. Życzymy zdrowia! Do zobaczenia! Pozdrawiamy!

Czytaj dalej

BITWA NA GŁOSY- KONKURS WOKALNY

08 października 2020

Czytaj dalej

Projekt pn."Przebudowa budynku dawnej wozowni w Kolnicy z przeznaczeniem na Gminny Ośrodek Kultury prowadzący ognisko wychowawcze".

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego
Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007- 2013.

Copyright Ośrodek Kultury "Wozownia" 2013
Projekt i realizacja online24.pl