Nasze zajęcia i zespoły

KLUB Seniora

Późnym popołudniem 24 lutego 2015 r. odbyło się pierwsze spotkanie Klubu Seniora 50 +. Miejscem spotkań osób starszych stała się „Wozownia”....

Czytaj dalej

Kółko astronomiczne

Zajęcia koła astronomicznego przeznaczone sądla dzieci, młodzieży i dorosłych zainteresowanych szczególnie astronomią. Działalność kółka ma na celu...

Czytaj dalej

ZA ZDROWIE PAŃ!- GMINNY DZIEŃ KOBIET

poniedziałek 11 marzec 2019

8 marca br. w hali sportowej w Brudzewie odbył się koncert dla wszystkich Pań z Gminy Brudzew z okazji święta Dnia Kobiet. Gwiazdą wieczoru był wokalista, instruktor, producent muzyczny, autor przeboju "Dzwonię do Ciebie" – Mariusz Urbaniak.

Przybyłe Panie w imieniu wszystkich mężczyzn powitał Wójt Gminy Brudzew – Cezary Krasowski składając życzenia z okazji ich święta. Każda z Pań otrzymała również od włodarzy gminy i obecnych w hali Panów słodki upominek w postacie czekolady.

Tuż po życzeniach Wójta wystąpił Pan Mariusz Urbaniak wraz z specjalnym programem „Za zdrowie Pań”. Były dowcipy, konkursy, śpiewano najsłynniejsze piosenki dla Pań i o Paniach. Podczas koncertu specjalnie dla uczestniczek imprezy wokalista wykonał utwory w aranżacjach na pianino, między innymi: "Za zdrowie Pań", "Nie dokazuj", "Baby", "Dziewczyny lubią brąz", "Najwięcej witaminy".

Uczestniczki imprezy bawiły się wspaniale, a śmiechu było naprawdę wiele. Z całą pewnością wydarzenie pozostanie w pamięci jeszcze bardzo długo. Na wszystkich czekał również serwis kawowy.

Zobacz także:

WODNY ŚWIAT TECHNIKĄ MOKRE W MOKRYM

21 maja 2019

W poniedziałkowe popołudnie,  20 maja podczas ostatnich zajęć tego sezonu Wspaniali Artyści tworzyli WODNY ŚWIAT, stosując technikę mokre w mokrym. Posługując się w/w techniką, podłożem...

Czytaj dalej

FESTYN RODZINNY 2019 R.

20 maja 2019

ZAPRASZAMY!

Czytaj dalej

Projekt pn."Przebudowa budynku dawnej wozowni w Kolnicy z przeznaczeniem na Gminny Ośrodek Kultury prowadzący ognisko wychowawcze".

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego
Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007- 2013.

Copyright Ośrodek Kultury "Wozownia" 2013
Projekt i realizacja online24.pl