Nasze zajęcia i zespoły

Orkiestra dęta

Próby Orkiestry odbywają się w sali OSP w Brudzewie w każdy poniedziałek i każdą środę w godzinach od 17.00- 19.00 dzieci i młodzież, 19.00- 21.00 dorośli....

Czytaj dalej

ZTL Brudzewiacy

Zespół Tańca Ludowego Brudzewiacy powstał w 2002 r. w Brudzewie. Założycielką i instruktorką Zespołu była Pani Maria Kwiecińska. Obecnie instruktoramiZespołu...

Czytaj dalej

DZIEŃ KOBIET KGW

piątek 08 marzec 2019

Ogromna dawka humoru i doskonała zabawa towarzyszyła tegorocznym obchodom „Dnia Kobiet” przedstawicielek Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Brudzew, który odbył się we wtorek 5 marca br. tradycyjnie już w Domu Weselnym „Jola” w Kolnicy.

Na zaproszenie Gminnej Rady Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Brudzew, Wójta Gminy Brudzew Cezarego Krasowskiego oraz Gminnego Ośrodka Kultury „Wozownia” przybyło blisko 150 mieszkanek gminy oraz zaproszeni goście, którzy wspólnie świętowali ten dzień.

Na uroczystość zaproszono Panie z wszystkich jedenastu działających na terenie gminy Kół Gospodyń Wiejskich oraz Panie ze Stowarzyszenia „Klub Brudzewianki”, które zawsze chętnie wspierają swoją pracą i pomocą organizację wielu gminnych uroczystości, a także aktywnie uczestniczą w życiu gminy.

Dzień Kobiet swoją obecnością uświetnili również: Pan Cezary Krasowski – Wójt Gminy Brudzew, Pan Paweł Jacaszek – Zastępca Wójta, Pan Tomasz Józefowicz – Sekretarz Gminy Brudzew, Pan Kazimierz Wdowiński – Przewodniczący Rady Gminy Brudzew wraz z Paniami Radnymi oraz Pani Barbara Zielińska – Radna Rady Powiatowej w Turku.

Na wstępie spotkania życzenia zaadresowane do wszystkich zgromadzonych Pań złożył Wójt Gminy Brudzew. Następnie wszyscy Panowie wręczyli Paniom czerwone róże i zaśpiewali sto lat.

Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólny obiad. W tak wyjątkowym dniu o podniebienia uczestniczek spotkania zadbał Dom Weselny “Jola”, a oprawę muzyczną DJ Maciej Dygas. Niespodzianką wieczoru był konkurs, w którym do wygrania były trzy bony upominkowe ufundowane przez mobilną kosmetyczkę Justynę Kmieć.

Zabawa trwała prawie 6 godziny i przyniosła sporo humoru, dowcipnych zabaw oraz wspólnego biesiadowania i śpiewania.

Zobacz także:

WODNY ŚWIAT TECHNIKĄ MOKRE W MOKRYM

21 maja 2019

W poniedziałkowe popołudnie,  20 maja podczas ostatnich zajęć tego sezonu Wspaniali Artyści tworzyli WODNY ŚWIAT, stosując technikę mokre w mokrym. Posługując się w/w techniką, podłożem...

Czytaj dalej

FESTYN RODZINNY 2019 R.

20 maja 2019

ZAPRASZAMY!

Czytaj dalej

Projekt pn."Przebudowa budynku dawnej wozowni w Kolnicy z przeznaczeniem na Gminny Ośrodek Kultury prowadzący ognisko wychowawcze".

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego
Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007- 2013.

Copyright Ośrodek Kultury "Wozownia" 2013
Projekt i realizacja online24.pl